wtorek, 17 stycznia 2012

Loty do Afryki


Począwszy od kwietnia 2012 roku linie Brussels Airlines zwiększą liczbę lotów do pięciu afrykańskich miejsc. Możliwości podróży i liczbę miejsc do/z Jaunde i Douala (Kamerun), Abidżan (Wybrzeże Kości Słoniowej), Nairobi (Kenia) i Bujumbura (Burundi) zostaną zwiększona, a loty Kinszasy będą realizowane cztery razy w tygodniu. Wzrost częstotliwości jest możliwe dzięki wprowadzeniu dodatkowych samolotów długodystansowych.

Brussels Airlines umacnia swoją obecność na kontynencie afrykańskim. Po wprowadzeniu na rynek nowych usług do Bamako (Mali), jak również Marakesz i Agadir (Maroko) w tym roku, Brussels Airlines poprawi rozwiązania podróży do Afryki kilku miejsc w kwietniu 2012 roku. Dzięki doskonałej organizacji czasu, pasażerowie będą mogli połączyć swoją podróż pomiędzy tymi lotami i lotami w Europie lub USA. Przewoźnik uruchomi również nowe produkty w samolotach dalekiego zasięgu, w tym płasko leżące miejsca biznesowe i wygodne fotele z najnowszą technologią rozrywki na pokładzie. Latanie z Brussels Airlines będą bardziej komfortowe niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy produkt zostanie zaprezentowany na początku 2012 roku.

Tygodniowa częstotliwość do stolicy Kamerunu, Jaunde, wzrośnie z dwóch do sześciu, a Douala, ważnego portu i ośrodka gospodarczego kraju, będą realizowane codziennie zamiast 3 lotów tygodniowo.

Przechodząc od wydarzeń na początku tego roku, Wybrzeże Kości Słoniowej przeżywa silne ożywienie gospodarcze. Kraj ogłosił że stworzy kilka kilka środków w celu pobudzenia działalności gospodarczej i handlu. To powody dla których linie chcą zwiększyć swoją ofertę lotu.

Brussels Airlines wprowadzi więcej bezpośrednich lotów do Afryki środkowej. Od kwietnia, loty do Kinszasy będzie realizowane z Brukseli każdy wtorek, czwartek, piątek i sobotę. Bezpośrednie loty bez z Kinszasy do Brukseli będą oferowane sześć razy w tygodniu. Brussels Airlines zwiększy również swoje usługi do Afryki Wschodniej i tak loty do Nairobi w Kenii i Bujumbura w Burundi.

Brak komentarzy: