niedziela, 29 stycznia 2012

Dobre linie SAS

Linie SAS oferują szeroki wybór i zapewniamy bezproblemową podróż. Do dyspozycji pasażerów i turystów przewoźnik przygotował do dyspozycji wybór 3 klas podczas lotu na pokładzie samolotu. Oto te klasy: Klasa Business, Economy Extra i Economy. Wszystko po to by móc się bardziej dostosować do możliwości potrzeb pasażerów. Nawet podczas krótkiego lotu mamy się czuć komfortowo.

Przewoźnik daje również kilka sposobów na odprawianie się do lotu. To ty decydujesz w jaki sposób się odprawisz i kiedy. Oferują całą gamę różnych sposobów odprawy: odprawa online, odprawa mobilna, samoobsługowe automaty (na terenie Polski dostępny na lotnisku w Gdańsku) oraz odprawy tradycyjnej na lotnisku.

Przy zakupie biletu lotniczego mamy możliwość rezerwacji miejsce online w samolocie bez dodatkowych opłat możemy wybrać sobie miejsce gdzie chcemy spędzić najbliższe godziny lotu.
Wybierasz gdzie dokładnie chcesz siedzieć. Możliwość wstępnego przydzielenia miejsca online od 22 godziny przed odlotem bez dodatkowych opłat.

Gdy już mamy bilet lotniczy potrzebna nam jest jeszcze karta pokładowa która umożliwia wejście na pokład samolotu pasażerskiego. Drukujemy sami taką kartę pokładową bez dodatkowych opłat. Szybko i swobodnie możemy tego dokonać w naszym domu czy tez w biurze za pomocą drukarki. Na niej naniesione są informacje o numerze bramki, do której powinien się zgłosić pasażer oraz o numerze miejsca w samolocie, które przydzieliły linie lotnicze. Znajdują się także informacje o locie i klasie podróży. Ograniczamy w ten sposób czynności związane z podróżą.
Poczekalnie SAS. W poczekalni znajdziesz przyjazna atmosferę skandynawskiej gościnności sprzyjająca zarówno pracy, jak też odpoczynkowi przed lotem. Dla klientów z droższymi biletami ceniących sobie większy komfort podróży w klasie Business przewidziane środkowe miejsce wolne.

Brak komentarzy: