wtorek, 3 stycznia 2012

Brussels Airlines uruchamia regularne połączenia z Nowym Jorkiem

Dnia 1 czerwca 2012, Brussels Airlines będą łączyć europejską stolicę Belgii z Nowym Jorkiem w Stanach Zjednoczonych. Nowy serwis będzie działał z całkowicie odnowionym samolotem A330 Airbus wyposażonym w najnowszą technologię w czasie lotu.
1 czerwca 2012 będzie historycznym dniem w historii Brussels Airlines. Wraz z premierą tego dnia nowej usługi między brukselskim lotniskiem a Nowym Jorkiem, Brussels Airlines będą z powrotem latać do Stanów Zjednoczonych po dziesięciu latach przerwy.

Brussels Airlines będzie latać codziennie rano do Nowego Jorku (JFK). Wszystkie loty będą obsługiwane przez Airbus A330-300 lub A330-200. Samoloty zostaną wyposażone w nowe kabiny klasy ekonomicznej (płaski w biznesie, ergonomiczne siedzenia, w locie system rozrywki ) gwarantujące bardzo komfortowe podróżowanie.

Wylot linii Brussels Airport rano i przybycie do Stanów Zjednoczonych we wczesnych godzinach popołudniowych czasu lokalnego. Wylot z JFK jest zaplanowany na późne popołudnie z przyjazdem w Brukseli następnego ranka. Taki harmonogram pozwala na wylot z Nowego Jorku tak by zorganizować loty Brussels Airlines po przybyciu do Europy i móc wsiąść do jednego z samolotów i udać się do Afryki. Jednym słowem krótki transfer z lotniska w Brukseli, dziesiątki miejsc w Europie i Afryce. W Nowym Jorku JFK, Brussels Airlines będzie funkcjonował z Terminalu 1.

Brak komentarzy: