niedziela, 25 marca 2012

Nowe siedzenia Lufthansa w Business Class

Czego się nie robi dla pasażerów którzy tego wymagają i słono za to płacą. Z pewnością bilety lotnicze na lot w takiej klasie są zarezerwowane dla niektórych.
Nowe łóżko o długości 1,98 metra gwarantuje maksymalny komfort podczas snu. Nowe fotele Lufthansa Business Class posiadają poziomą powierzchnię spania o wymiarach 1,98 m długości. Po naciśnięciu przycisku fotel zamienia się w wygodne łóżko. Dodatkowa przestrzeń przechowywania oraz rozszerzony system rozrywki audio i video. Już niedługo kiedy nowy Jumbo Lufthansa Boeing 747-8 wejdzie do służby linii lotniczych lotami rejsowymi, pasażerowie będą mieli pierwszą okazję, aby przekonać się o nowych cechach kabiny klasy biznes. W 2007 roku Lufthansa przeprowadziła badanie na ponad 500 osobach często podróżujących w celu znalezienia swoich preferencji i swoich wymagania w klasie Business Class. Wynik jest okazał się bardzo dobry, który spełnia najbardziej wyrafinowane wymagania odnośnie foteli i komfortu spania. Pozioma powierzchnia spania jest kluczowym czynnikiem dla pasażerów. Zmianie uległy ergonomiczne lepszą amortyzację, aby zapewnić wysoki poziom komfortu w pozycji siedzącej lub poziomej, jak również podłokietniki, które zapewniają więcej miejsca w okolicy barku podczas leżenia. Każde siedzenie lub poziome położenie można regulować indywidualnie iw sposób ciągły, bez konieczności podnoszenia się pasażera. Ponadto, każdy pasażer ma więcej powierzchni na dodatkowe schowki i dla samego siebie. Inną cechą jest innowacyjny układ siedzenia w formie "V". Dwa sąsiadujące fotele są ustawione pod kątem względem siebie wzdłuż osi centralnej. Takie rozwiązanie pozwoliło Lufthansa spełnić jedne z głównych życzeń wyrażanych przez klientów a dokładnie to chodzi o to by móc usiąść lub położyć się twarzą do kierunku jazdy.

Nowe fotele Business Class są ostatnio głównym punktem rozwoju i największej inwestycji Lufthansy. W ciągu najbliższych kilku lat linie przeznaczą na poprawę produktów dla pasażerów duże nakłady środków finansowych. Nowe siedzenia dla pasażerów klasy biznes doskonale ze specjalnymi schowkami bagażu wraz z pasami bezpieczeństwa, dostęp do saloników Lufthansy na całym świecie i preferencyjne ugoszczenie na pokładzie samolotu po wyśmienite menu do doskonałych świadczonych usług przez personel pokładowy wszystko to pokazuje że pasażerowie tej klasy mogą czuć się wyjątkowo traktowani.

Brak komentarzy: