niedziela, 12 kwietnia 2009

Bilety typu flex

Tego typu bilety szczególnie polecane są pasażerom, którzy cenią oszczędność czasu i komfort podróży, ale po rozsądnej cenie.
To także możliwość swobodnej podróży, bez martwienia się o zmiany rezerwacji i koszty związane ze zmianami.
Niektóre tanie linie lotnicze proponują tą usługę dla klientów podróżujących w celach biznesowych, podróżujących turystycznie oraz tych, którzy często zmieniają decyzję o czasie swojej podróży.
Co wyróżnia taki flex bilet lotniczy. Daje nam on możliwość nieograniczonej ilości zmian w rezerwacji. Możemy również zmienia nazwiska pasażerów a to wszystko bez dodatkowych kosztów jak to ma miejsce w przypadku innych linii lotniczych.
To My decydujemy o rezerwacji biletów lotniczych a wszelkie zmiany w bilecie lotniczym, nawet anulowanie biletu a także gdy niejednokrotnie z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni zrezygnować z biletu nie zostaną nam naliczone żadne dodatkowe koszty i potrącenia. Wszystkie te zmiany mogą być dokonane bezpłatnie do dwóch godzin przed naszym wylotem.

Takie bilety możemy zarezerwować na stronach internetowych przewoźników lub też za pomocą infolinii oraz w biurach podróży.

Taryfy elastyczne są dostępne na wszystkie połączenia lotnicze. Linie lotnicze w takiej opcji przygotowały również rabaty i zniżki dla firm oraz instytucji, które kupują większe ilości biletów full flex .

Warto wspomnieć o innych liniach lotniczych, które też posiadają tego typu bilety to tanie linie lotnicze Brussels Airlines. Pasażerowie tych linii mają do dyspozycji szybką odprawę przez Internet, telefon lub stanowisko odpraw, szybszą kontrolę podczas godzin szczytu na specjalnie wydzielonych stanowiskach, miejsce na przodzie samolotu, oraz wybór dowolnego miejsca w samolocie podczas rezerwacji.

Dostają także większy limit dozwolonego bagażu i możliwość zabrania do dwóch toreb jako bagażu podręcznego. W taryfie b.flex tanie linie lotnicze Brussels Airlines dodają posiłek i drinki podczas lotu, dostęp do prasy podczas lotu, zmianę rezerwacji lotu tego samego dnia. Wszystko to oczywiście w ramach bezpłatnej obsługi oraz możliwość zwrotu 100% wartości w przypadku rezygnacji z lotu.

Brak komentarzy: